HİZMETLER
 Oturma İzni 
Oturma iznini sizin için alıyoruz. 250.000 Euro ve üzeri yatırım yaptığınızda (Gayrimenkul alımı, veya doğrudan diğer yatırımlar) size, eşinize, çocuklarınıza ve anne babalarınızı kapsayan tüm bireylere oturma izninizi alıyoruz.  Bu izinle, tüm Schengen ülkelerinde vizesiz seyahat edebiliyorsunuz. 
 Avukatlık Hizmeti 

Tüm işlemlerinizi sizin adınıza takip ediyoruz. Alacağınız gayrimenkulün hukuken temizliğini araştırıyoruz. Fırsatçılık yapmak isteyen satıcıların size değerinin üzerinde satış yapmak isteyenleri engelliyoruz. 
 Çocuklarınıza Okul  
 
Çocuklarınızı enternasyonel okullara yerleştiriyoruz. Amerikan, İngiliz, Alman, Fransız okulları hakkında ön bilgileri size sunuyoruz. Sizin seçeceğiniz okullara ziyaretleri gerçekleştirip, Çocuklarınızı en uygun okula yerleştiriyoruz. 6 ay ile 1 sene içerisinde, çocuklarınızın gittiği okulların eğitim dillerini ana dilleri gibi konuştuklarını göreceksiniz. 
 Yatırım  Hizmeti 
 
Dilerseniz kira garantili 12-15 senede kendini ödeyen yerlerden alıp oturum izninizi alabilirsiniz. Kendiniz de bir kiraya çıkabilirsiniz. Ya da oturacağınız evi satın alabilirsiniz. Yunanistan'da konut ve işyeri fiyatları son derece uygun. Hem oturma iznine uygun, hem de reel piyasa fiyatlarına uygun yerleri size sunuyor, bu konuda mağdur olmamanız için en uygun koşulları sağlıyoruz. İkamet edeceğiniz ev için dilediğiniz kadar ev ziyaretleri ayarlayabiliyoruz. 
 Seçkin Türk Sosyal Ağı 
 
Sizin gibi düşünen ve sizin gibi yaşayan birçok Türk ailesi Atina'da. Buraya yerleştiğinizde bu ailelerle çeşitli faliyetlerle sizleri tanıştırıyoruz. Böylece kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz. Ayrıca toplu faliyetlerle, sosyal yaşantınızı zenginleştirip, yabancılık çekmeden yeni evinize adaptasyonunuzu en hızlı biçimde keyifli bir sürece çeviriyoruz. 
 Yenileme İşlemleri 
 
Oturma izinleri 5 senelik periyodlarda çıkarılıyor. Oturma izninizin süresi dolunca, yenileme işlemlerini sizin adınıza yapıyoruz. Unutmayın, yatırımınızı elden çıkarmadığınız sürece, oturma izninizin bir limiti yok.  Şartlar değişse de, Yunan hükümeti bu uygulamayı kaldırsa bile, kazanılmış hak esasıyla bundan etkilenmeyeceksiniz.