Atina'nın tarih kokan evlerine modern dokunuşlar.


Renovasyon sonrası görünüm tamamen değişiyor

Atina'ya gelenler bilir. Binalar genelde eski görünüşlüdür. Şüphesiz ki, ülkenin geçtirdiği kriz inşaat sektörünü de ciddi biçimde etkilemiş. Ancak, bu eskilik şehire bakir bir görüntü de veriyor. Rant uzağına düşmemiş ender başkentlerden Atina. Atina'da hiç bir bina Akropolün görüntüsü kesemez kuralı olduğundan, şehirde yüksek bina görmek neredeyse imkansız.

Türkiye'den gelen danışanlarımız, oturma izni almak için ev almaya geldiğinde, bu eskilikle karşılaştığında ilk başlarda oldukça moralleri bozuluyor. Ancak biraz zaman geçince, iyi bir renovasyon ile, özledikleri geniş balkonlu, yüksek tavanlı evlere kavuşmanın işten bile olmadığını fark ediyorlar.

Manzaralarının, insanların ve ülkeyi yönetenlerin keyiflerine göre kapanmasının imkansız olduğunu gördüklerinde, daha güvenle yatırım kararı alıyorlar.

Sirtakinvest olarak, onlarca evin renovasyonunu yaptık. Üstelik, danışanlarımız Türkiye'deki rahatlarını hiç bozmadan, biz onlar adına hayallerindeki evleri düzenledik.

Yapılan çalışmaları, ev sahiplerimiz, online olarak izleme imkanına sahip olmanın da avantajını yaşadılar. Eve yapılan her düzenleme, gerçek zamanlı olarak siteye yüklendi, ve danışanlarımız günün diledikleri saatinde her aşamayı izleyebildiler.

Üstelik yapılan renovasyondan sonra, aldıkları dairenin değerini de oldukça yukarı taşıdılar. Ciddi biçimde daha yüksek kiralara sahip oldular.

Bir çoğu AirBnB firmaları tarafından kiralandı ve otel suitlerini aratmayacak kalitedeki bu yerleri turistlere de kiralamaya başladılar.

Renovasyon süreleri 60-75 günde tamamlanarak, alınan evleri tepeden tırnağa yenilenmiş oldular. Elektirik tesisatından, su tesisatına, tüm salon mutfak yatak odaları ve banyolar yepyeni ve modern bir görünüm kazandılar. Dışarıdan tarihi gözüken evlerin içleri, son derece modern görüntülerle, değerlerin değer kattılar.

Renovasyon dahil paketlerle yatırımcılar, ceplerinden ekstra çıkmadan bu evlerin sahibi oldular. Böylece 250.000 Euro'nun üzerinde bir harcamaya da gerek kalmadan, hem modern bir eve sahip oldular, hem de yüksek kira gelirlerinin keyifini yaşadılar.

Siz de, bu hizmetten faydalanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.