Screen Shot 2019-10-16 at 17.40.46.png

Değişen Yatırım Trendleri

Değişen dünyada değişen iş modelleri hızla eskilerinin yerini alıyor. Taksicilik bitiyor, Über geliyor. Basılı Medya bitiyor, Sosyal Medya büyüyor, Televizyon bitiyor, Netflix, YouTube gibi platformlar geliyor. 

Artık tur operatörlüğü de bitiyor - ki daha yeni dünya devi Thomas Cook battı- yerini internet rezervasyonları geliyor. Artık bir çoğumuz tatillerini, iş seyahatlerini internetten planlıyoruz, ve görüyoruz ki. yeni trend, kısa dönem ev kiralama, bilindik adıyla AirBnB sitemleri standart otelciliğin yerini alıyor.

Turizm gelirleri her geçen yıl büyük bir hızla büyüyen Yunanistan’da bu yeni trendden bir hayli etkileniyor. Bugün itibariyle, büyük bir hızla artan Turist konaklama ihtiyacı AirBnB ile karşılanıyor. Bu yıl tüm Atina konaklamalarının %55’i bu tip konaklamalarla karşılanacak. 

Sirtakinvest olarak, size bu hızlı büyüyen sektörde harika bir kazanç imkanı sunuyoruz. Danışmanlığını yapacağımız yerlerden, yapacağınız yatırım gayrimenkullerinize, AirBnB sistemini uygulayacağız. Tüm işlemleri biz buradan yönetirken, siz Türkiye’de bu yatırımınızın gelirinin keyifini süreceksiz. 

Üstelik sadece yaklaşık %7’lik kazanca sahip olmakla kalmayacak, tüm aileniz için de oturma iznine de sahip olacaksınız. Yapacağınız yatırım 250.000 Euro olursa, siz, eşiniz, çocuklarınız, anneniz, babanız, hatta kayın peder ve kayınvalideniz bile oturma iznine sahip olurken, tüm Avrupayı Schengen vizesi almadan dilediğiniz gibi ömür boyu gezebileceksiniz.

Yapacağınız bu yatırımın geri dönüş süresi yaklaşık 15 senelerde olacaktır. Üstelik Euro cinsinden. 

Gelin size şimdi aşamaları kısaca gösterelim.

Screen Shot 2019-10-16 at 17.46.55.png
Screen Shot 2019-10-16 at 17.48.14.png
Screen Shot 2019-10-16 at 17.48.25.png

Gelin size bu çok karlı yatırımın kapılarını ardına kadar aralayalım. Bizimle iletişime geçin.