HAKKIMIZDA

Bizler, tıpkı sizler gibi, yıllarca Türkiye'de yaşayıp, ülkemizde iyi bir eğitim alıp, güzel işlerde çalışmış kırklı yaşlarımızda aileleriz. Gerek çocuklarımıza daha iyi bir gelecek, gerekse de batı kültüründe yaşamaya karar veren aileleriz. 

 

Endişelerimiz ortak, beklentilerimiz ortak olan ailelerin bu geçişini rahatlatmak amacıyla güvenilir yunan dostlarımızla bu organizasyonu kurduk. Asıl amacımız sıcak yunan halkıyla da bütünleşik, ama kendi Türk kominitemizle mutlu bir yaşam sürmek. Bu yaşamı sürerken de çocuklarımızın da, batılı bir eğitim sistemiyle büyümeleri.

İster yatırım için ister taşınıp yeni bir yaşam için sizlerin sorularını bekliyoruz. 

Ela Aydoğan Keskineğe

1972 yılında doğan Ela, Dokuz Eylül Üniversitesi Kimya Fakültesinden mezun olduktan sonra, Londra  Richmond College'de Pazarlama Yönetimi okudu. 

 

1995 -2012 arasında kurucu ortağı olduğu ISS Tesis Yönetimi şirketinde 18 yıllık Yönetim tecrübesinden sonra, 2 yıl JLL ofisine İş Geliştirme Danışmanlığı ile Türkiye'deki uluslararası yatırım fonlarına yatırım danışmanlığı yapmıştır.


Ela Aydoğan Keskineğe 2014'den beri, eşi ve iki çocuğuyla ile Atina'da yaşamaktadır.

Cüneyd Yüzak

1972 yılında Istanbul'da doğan Cüneyd, Avusturya Lisesi ve Marmara Üniversitesinden sonra, işletme eğitimini Londra'da tamamlamıştır. 

Uzun yıllar Türkiyede FMCG sektörünün lider firmalarında yönetici olarak çalıştıktan sonra, eşi Gamze ile Inchanta firmasını kurdu ve batı Avrupa ülkelerine ihracat gerçekleştirdi. 

2015 de Yunanistana yerleşme kararı alan Yüzak ailesi, oğulları Arda ile beraber Atina'da yaşıyorlar. 

cucu.jpg

.